Tentiniai angarai

Tentiniai angarai – jų gamybai naudojamas PVC tentas – kitaip dar vadinamas tiesiog Tentas – tai poliesterio siūlais armuota, aukštos kokybės PVC Tentinė medžiaga iš abiejų pusių padengta akrilo laku, kuris apsaugo tentą nuo peršlapimo, pelijimo proceso ir UV spindulių, viso to dėka tentas ilga laika neblunka ir išlaiko savo spalvą. Tentas atsparus temperatūrų sviravimams ir esant -30/+70C laipsniams nekeičia savo fizinių savybių, nereaguoja su cheminėmis medžiagomis todėl puikiai tinka naudoti cheminių medžiagų sandėliavimo vietoms dengti.

Tentinė medžiaga pasižymi atsparumu tempimui, todėl randa pritaikymą nestandartinių konstrukcijų dengimo darbuose, kurie gali būti atliekami net ant nelygių paviršių. Tentai pasižymi savo sandarumu, nes sujungimams naudojama aukšto slėgio ir karšto oro litavimo technologija arba litavimas aukšto dažnio aparatu, kuri nepraleidžia drėgmės ir nepasidengia korozijos židiniais, kas būdinga metalinėms konstrukcijoms. Ant stogų padengtų tentine medžiaga nesilaiko sniegas, nes dėl jo slidaus paviršiaus tiesiog nuslysta, taip apsaugodamas konstrukciją nuo papildomų apkrovų, o laidumas šviesai leidžia dienos metu patalpoje nenaudoti papildomo apšvietimo (priklauso nuo tento spalvos).

Tentinis angaras puikus tuo, kad jam nebūtini pamatai, o pats tentinis angaras gali būti pilnai ar tik dalinai dengtas tentu (angaro šonai gali būti dengti skarda o stogas tentu, galimi įvairūs variantai, tai priklauso tik nuo Jūsų).

Tentiniai angarai, jū pranašumai:

Tentiniai angarai turėdami šiuos pranašumus-privalumus darosi vis populiaresni Lietuvoje, o mūsų įmonės tikslas pasiūlyti ir pagaminti būtent tai ko reikia Jums, nes mūsų sritis tiek standartiniai tiek ir nestandartiniai tentiniai angarai.