Tekstilinė architektūra

Tekstilinė architektūra – kartais dar vadinama – tentinė architektūra, tai kone viena iš šiuolaikiškiausių architektūros krypčių, kurioje pagrindinė naudojama medžiaga yra PVC tentas – kitaip dar vadinamas tiesiog tentu.

Tentas – tai poliesterio siūlais armuota, aukštos kokybės PVC Tentinė medžiaga iš abiejų pusių padengta akrilo laku, kuris apsaugo tentą nuo peršlapimo, pelijimo proceso ir UV spindulių, viso to dėka tentas ilga laika neblunka ir išlaiko savo spalvą. Tentas atsparus temperatūrų sviravimams ir esant -30/+70C laipsniams nekeičia savo fizinių savybių.

Tentinė medžiaga pasižymi atsparumu tempimui, todėl tekstilinė architektūra tapo puikia niša šiai medžiagai. Tentai vis dažniau randa pritaikymą nestandartinių konstrukcijų dengimo darbuose, kurie gali būti atliekami net ant nelygių paviršių, išgaunant nuo Jūsų fantazijos priklausančias formas. Tentas pasižymi savo sandarumu, nes sujungimams naudojama aukšto slėgio ir karšto oro litavimo technologija, kuri nepraleidžia drėgmės ir nepasidengia korozijos židiniais, kas būdinga metalinėms konstrukcijoms. Ant stogų padengtų tentine medžiaga nesilaiko sniegas, nes dėl jo slidaus paviršiaus tiesiog nuslysta, taip apsaugodamas konstrukciją nuo papildomų apkrovų, o laidumas šviesai leidžia dienos metu nenaudoti papildomo apšvietimo (priklauso nuo tento spalvos).

Tentas nesugeria purvo ir yra lengvai valomas, o atsiradę pažeidimai lengvai ir greitai tvarkomi. Tekstilinė architektūra – jos pritaikymas:

Lauko kavinės, lauko restoranai

Prekybiniai paviljonai

Scenos

Stadionai

Pavėsinės ir skėčiai

Tekstilinė architektūra vis labiau įgauna pagreitį naudojime, nes tai lengvos konstrukcijos, ivairių formų ir dydžių, kurios traukia akį, kas labai svarbu masiniams renginiams, lauko restoranams ir pramogų zonoms. Mūsų kolektyvas įgyvendins Jūsų turimą idėją ar bendradarbiaus kuriant kažką išskirtinio ir naujo, nes mūsų prioritetinė sritis – tekstilinė architektūra. Jūs sugalvojate, mes padarome!